Virksomhedsoplysninger

Stauning Whisky A/S
Stauningvej 38
6900 Skjern
DENMARK

Tlf.: +45 88 44 21 22
E-mail info@stauningwhisky.dk

kontakt os

ADMINISTRATIONEN

Lasse Vesterby CEO Stauning

CEO & medejer af Stauning Whisky

Lasse Vesterby
Email: lasse@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 61 63 04 94

Alex Munch CMO Marketing Stauning Whisky

Salg- og marketingschef & medejer af Stauning Whisky

Alex Munch
Email: alex@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 42 44 21 22

Henning Svoldgaard Stauning Whisky

Indkøber, rundvisninger & medejer af Stauning Whisky

Henning Svoldgaard
Email: henning@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 20 11 63 96

Hans Martin Hansgaard medejer Stauning Whisky

Salg & medejer af Stauning Whisky

Hans Martin Hansgaard
Email: hans@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 20 12 05 93

Louise regnskab Stauning Whisky

Financial Controller

Louise Lauridsen
Email: louise@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 93 39 12 99

Medarbejder Stauning

Regnskabsmedarbejder

Trine Vassard
Email: trine@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 93 39 03 03

Medarbejder Stauning

Salg- og marketingskoordinator

Majbritt Haulrich Kirk
Email: majbritt@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 93 39 30 29

Stefan Djurhuus Stauning Whisky

Kommunikationsmedarbejder og online marketing

Stefan Djurhuus
Email: stefan.djurhuus@stauningwhisky.dk
Telefon: (+45) 30 22 54 42